Bal gimnazjalny

Aktualności

Wspólnie z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym przy ul. Strażackiej mieliśmy przyjemność bawić się na balu gimnazjalistów. Dziewczyny ze Strażackiej pięknie udekorowały salę na tę okazję oraz ugościły nas w swoim Domu. Udaliśmy się tam wcześniej, by móc jeszcze kilka razy przećwiczyć, zgodnie z tradycją, tańczenie poloneza.

Gdy nastała godzina rozpoczęcia balu nasi chłopcy dumnie i z elegancją godną staropolskich tancerzy poprowadzili swe partnerki do rytmu poloneza. Można było zobaczyć, że godziny poświęcone na wyuczenie tego staropolskiego tańca nie poszły na marne. Wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarze i był to z pewnością piękny widok, gdy wszyscy ładnie wystrojeni oddawali hołd tej wspaniałej tradycji.

Następnie przeszliśmy do imprezy, gdzie do rytmu muzyki współczesnej wszyscy ruszyli na parkiet oddając się chwilom zapomnienia – wszak potrzebujemy oderwać się choć na chwilę od zbliżających się egzaminów:)

Dziękujemy bardzo Strażackiej za zaproszenie oraz za ugoszczenie nas po królewsku:) Liczymy na kolejne spotkania w przyszłym roku.