XIV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

5 grudnia, 2021

W piątek 3 grudnia członkowie sekcji tenisa stołowego naszego Ośrodka udali się na XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO MŁODZIEŻOWYCH OŚRODKÓW WYCHOWAWCZYCH I DOMÓW DZIECKA – organizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7 w Warszawie.

MOW Księży Orionistów reprezentowali : gra singlowa – Oskar Walczak i Patryk Draus. Gra deblowa : Mateusz Jasiński i Damian Bijata. Gry odbywały się w grupach, następnie gry ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały obu kategorii. Całość zmagań wieńczyła klasyfikacja drużynowa. Nasz debel zajął 6 miejsce. Patryk Draus otarł się o podium. Zajął czwarte miejsce. W grze o 3 miejsce nieznacznie uległ swojemu przeciwnikowi. W piątym secie prowadził już 10:8… i nie zakończył skutecznie żadnej akcji. Oskarowi nie udało się wyjść z grupy. W klasyfikacji końcowej nasza placówka zajęła 5 miejsce. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i cudowną, sportową atmosferę!